Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Tiyatro Karyola Ranza Doğaçlama Tiyatro Gösterisi

    • Tiyatro

    Tiyatro Karyola Ranza Doğaçlama Tiyatro Gösterisi

    Etkinlik Yaş Sınırı:
    +18

    Tiyatro Karyola ekiplerinden ‘Ranza bu sezonda kahkaha dolu oyunlarına devam ediyor. 3. yılını kutlayan ekip birbirinden farklı doğaçlama oyunlar ile seyircisinin karşısına çıkacak. Seyirciler bazen verdikleri cevapla bazen bizzat sahne de oyuncularımıza eşlik edecekler. Anı yaşamak isteyen tüm seyircilerimizi bekliyoruz.

    OYUNCULAR

    Arda TAYAT

    Havin ALTUNTAŞ

    İlknur AKTAŞ

    Musa YURT

    Enes Tolga ŞIK

    Emre ŞAHİN

    Esra DELİBAŞ

    Berrin ÖZBAN

     

    YÖNETMEN

    SEYİRCİLER & Ömer Varol MARTI

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü