Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Tiyatrocular (Oyun İçinde Oyun)

    85 dakika
    • Komedi
    • Tiyatro
    • Yetişkin Oyunu

    TİYATROCULAR - TRABZON ŞEHİR TİYATROSU

    YETİŞKİN OYUNU 10+

    1 Perde - 85 Dakika 

    YAZAN: TUNCER CÜCENOĞLU 
    YÖNETEN: İBRAHİM GÜRSOY 


    OYUNUN KONUSU 

    İstanbul’da Eylül ayında tiyatroların yeni bir sezona hazırlandıkları sırada, evinin kirasını bile ödeyemeyen bir yazarın evinde geçen oyunda, kuracakları tiyatroya para sağlamak aracıyla -zoraki sponsor yoluyla- günümüzün sorunları ve tiyatro konusunun iç içe geçmesiyle ilerler.   Amaç bir iş adamını ikna edip büro mu, sahne mi olduğu belli olmayan bu mekânda Avrupa Birliği’ne proje sunma çabasına girerler. Sorunların ortaya konduğu, kira ödeyememe açmazının ele alındığı ve yazarın son oyununun provası üzerine kurulurken, tiyatro aşığı ev sahibesinin de bilmeden katılması, işadamının ikna edilmesiyle ortaya çıkan dolantı, tiyatrocuların yanı sıra hayatın içinde insanların şu ya da bu şekilde tiyatroyla ilgilendiklerinin kanıtı olan işadamının olup biteni fark etmesine neden olur.
     

    OYUNCULAR

    ADNAN AKYÜZ - OKAN ERDOĞAN
    BURCU ÇOLAK - SELEN NUR KAHRAMAN
    KADER KARA - ALİ DEĞERMENCİ
    ALİ AKÇAY - OĞUZHAN SAĞIR
    ZUHAL GÜNSİLİ - BATUHAN SAĞLAM
    SELMA BİLGİN - ERMAN DUYAR

    REJİ ASİSTANI
    DİLARA BAL

    TEKNİK EKİP
    SAMET DEMİRCİ
    ORHAN KEMAL YÜCESAN
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü