Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Tomris

    Ankara - Nergiz Gösteri Merkezi 28 Mayıs 2022 Cumartesi
    50 dakika
    • Dram

    Tomris

    Yaş Sınırı: 13+

    Tek Perde

    TOMRİS: !Yalnızlığımdır özgürlüğümün bedeli”

    Bu bir kadın hikayesidir… Ama sadece kadınlarla ilgili değildir.

    Türk edebiyat dünyasının kendine özgü, cesur, güçlü ve özgür kalemlerinden Tomris Uyar’ın yaşamından ilhamla kaleme alınan oyunda; akıl hastanesindeki bir kadının kendini Tomris Uyar"da arayışı anlatılıyor.

    Oyun boyunca parlak zekasına şahit olduğumuz akıl hastanesindeki sözde !Tomris Uyar”; ilişki, aşk, evlilik kavramlarını Tomris Uyar’ın hayatından kesitlerle sorgularken kadına ve kadının toplumdaki yerine dair çok önemli mesajlar da veriyor.

    Oyuncu: Fatma Yılmaz

    Sahne Arkası

    Yazar: Kaan Erkam

    Yönetmen: Mehmet Ulay

    Yapımcı: Dara Kutlay

    Uygulayıcı Yapımcı: Zelal Sever

    Kostüm Tasarım: Arzu Karahan

    Fotoğraf: Zelal Sever

    Müzik: Cenk Tevetoğlu

    Işık: Abdullah Gün

    Dekor: Akın Kiren

    Afiş Tasarım: Yeliz Civelek

    Asistan: Aslıhan Kılıç 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Nergiz Gösteri Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü