Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Töremiz Bu Muydu?

    1713 sokak no:38 (tiyatro sokağı), Karşıyaka/İzmir 18 Şubat 2023 Cumartesi
    • Tiyatro

    Töremiz Bu Muydu?

    Yaş Sınırı: 13+
    Süre: 100 dakika

    Bugüne kadar bildiğiniz tüm töreleri unutun. Yılın en komik absürd komedisi geliyor.Tankut en yakın arkadaşı Abbas ile birlikte sevgilisi Şule'ye sürpriz için gizlice evine girerler. Fakat o gün Şule'nin Yöresel Aşiretin kurucusu, töresi için yaşayan abisi Feramuz aşiretiyle birlikte Şule'ye gelmiştir. Tankut Abbas'ı kadın kılığına sokarak komşuları olarak kendilerini tanıtıp kurtuluş yolu ararlar ama işler istedikleri gibi gitmez. Çünkü Feramuz kadın olan Abbas'a aşık olmuştur.

     

    Yazan Yöneten: Umut Şeddadi 
    Dekor Kostüm: Esra Kocabaş 
    Makyaj: İrem Tuna 
    Ses ve Işık: Selin Solaker 
    Afiş Tasarım: Anıl Şeddadi 
    Yapım: Tiyatro Durağı
     
    Oyuncular: Anıl Şeddadi, Umut Şeddadi, Esra Kocabaş, Onur Dal, Atakan Aygün, Aslı Günay, Berfin İltemiş, Onur Aslan, Mehmet Hepbildikler, Sevi Gençkaya, Emin Kaya

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Boyoz Akademi Sanat Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Töremiz Bu Muydu? Biletleri ve Fiyatları

    İzmirTöremiz Bu Muydu? İzmir Biletleri

    AdresBoyoz Akademi Sanat Merkezi
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü