Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Toros Canavarı

    120 dakika
    • Tiyatro

    Toros Canavarı

    Yaş Sınırı: 7+

    Aslında her şey kaybedilen bir nüfus cüzdanından ibaret. Gerisi biraz olduğumuz, biraz olmaktan korktuğumuz, biraz da çevremizdekilerin bizim olmamızı istedikleri insana doğru evrilmeyle şekillenen bir izahı komik hikaye. Aziz Nesin usta da herkesin kendi penceresinden bakabileceği boşluklar bırakarak şekillendirmiş hikayesini.

    Yazan : Aziz Nesin
    Yöneten : Özgür Karaer
    Oynayanlar : Alp Şanlı, Aytaş Canoğlu, Bora Ege Karaer, Caner Acar, Gamze Şanlı, Hande Kayıra, Oya Uziş, Özgür Karaer, Özgür Taylan Turan, Süleyman Dinçer, Tuğçe Bakır
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü