Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Tiyatro Karyola - Triplo Doğaçlama Tiyatro Gösterisi

    90 dakika
    • Tiyatro

    Tiyatro Karyola - Triplo Doğaçlama Tiyatro Gösterisi

    Tiyatro Karyola dokuz yıllık İstanbul macerasına yepyeni bir format ile devam ediyor. Doğaçlama tiyatronun kısa formunda gösterilerine devam eden ekip bu kez kendi oluşturduğu özgün doğaçlama oyunları ile izleyicisinin karşısına çıkacak. İzleyenlerin salondan keyifle ayrılacağı, doğaçlamanın doğası gereği sahneye çıkmadan duramayacakları bu yeni oyunda doğaçlama şarkı, doğaçlama müzikal ve stand up gibi sürprizler de var. Kahkaha terapisine yeni bir boyut kazandıracak ‘Karyola Triplo’ heyecanla seyircisini bekliyor. 

    Format: Tiyatro Karyola

    Yönetmen: Ömer Varol MARTI & Seyirciler 

    Oyuncular: 
    Orkan SANCARBARLAZ    
    Ömer Varol MARTI          
    Onur YALDIZ  
    Arda TAYAT   

    Müzisyen: Aykut Oğuzcan KILIÇ

    Işık ve Ses Tasarımı: Ahmet Ziya ÜLKER

    Kostüm: Başak ERK

    Afiş Tasarım: OnurYALDIZ, Mahmut Serhat GÜLAŞTI

    Müzik: Orkan SANCARBARLAZ

    Sosyal Medya&ProjeYönetimi: Ezgi ŞENER

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü