Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Troyalı Kadınlar - Ankara Tiyatro Festivali

    85 dakika
    • Dram

    Troyalı Kadınlar - Ankara Tiyatro Festivali

    Grup Adı: Çankaya Sahne

    Oyunun Türü: Dram

    Perde: Tek Perde - 85 Dakika

    20:00 seansı Çankaya Belediyesi katkılarıyla ÜCRETSİZ

    Troya üzerine çok şey yazıldı, çizildi. Anadolu topraklarında yaşanan hazin bir savaş öyküsüdür Troya. Bir coğrafyaya aitmiş gibi görünse de , miti ida dağının yeşil gölgesinden kurtarmak zor da olsa aslında bir simgedir. Jean Paul Sartre da bu büyüleyici simgeden çok etkilenmiş olmalı ki onu kendi diliyle şiirleştirmiş ve ortaya bizi de cezbesine çeken nefis bir tragedya çıkmış. 2000 yıllık tragedya ile zamanını da aşarak bugüne; savaşın kadınlar ve çocuklar üzerindeki yıkımına dikkat çekmeye çalıştık. Öyle ya; erkeklerin bitmeyen kahramanlık öyküleri, kadınların bitmeyen ağıtları var kulaklarımızda.

    Yazar- Yönetmen: Jean Paul Sartre- Mehmet Atay

    Oyuncular: Hülya Dizmen, Oktay Dal, Çağdaş Serter, Deniz Aygün, Deniz Özaydın, Zeynep Dizer, Burcu Özcan, İpek Özdinç, Asena Melikoğlu, Çağrıl Atay

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü