Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Türkiye Karagöz D. Karagöz Y. ve Oynatım A. Çalışması Kiralık Konak

    Ankara - Pilavoğlu Han 5 Haziran 2022 Pazar
    40 dakika
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Türkiye Karagöz Derneği Karagöz Yapım ve Oynatım Atölyesi Çalışması  KİRALIK KONAK

    Hacivat Küşteri Mahallesi'nden şehrin merkezine, bir apartmana taşınma kararı alır ve evini kiralayacaktır. Yeni işinin yoğunluğu nedeniyle eve bakmaya gelenlerle ilgilenemez ve emlakçılara da para kaptırmamak için Karagöz'ü evin emlakçılığını yapmaya ikna eder. Sırası ile perdeye gelen geleneksel tipler ile Karagöz'ün emlakçılıkla imtihanını anlatan bir oyundur.

    UNESCO İnsanlığın Somut Olmayan Kültürel Mirası Temsilî listesinde olan Karagöz sanatının özel bir gösterimini izlemek isteyenleri bekleriz.

    Karagöz Sanatçısı:

    Şafak Yılmaz

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Pilavoğlu Han

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü