Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Turşu ile Muşu Neşeli Ormana Yolculuk

    45 dakika
    • Çocuk Oyunu
    • Kukla Tiyatrosu

    Turşu ile Muşu Neşeli Ormana Yolculuk

    Yaş Sınırı : 4-10 Yaş

    Turşu ve Muşu iki sevimli dosttur. Muşu sürekli uyuyan, uyandığında ise sürekli yapacaklarını unutan, heyecanlı ve şaşkınlıklarıyla bilinen tatlı bir köpektir. Yakın dostu Turşu ise hep sakin, anlayışlı ve Muşu'nun şaşkınlıklarının tersine çok aklı başında bir aslandır.
    Muşu bir gün yakın dostu Turşu'ya hiç ormana gitmediğini ve ormanın nasıl bir yer olduğunu çok merak ettiğini söyleyerek, birlikte gidecekleri bir orman yolculuğu teklif eder. Turşu bu teklifi, aklına gelen planı düşünerek heyecanla kabul eder. Ancak yolculuğa çıkacakları gün şaşkın Muşu'nun uyuya kalması ile planlar değişir ve onları hiç beklemedikleri sürprizlerin içine çeker.

    Sevimli kuklalarımızın yaşayacağı maceraların içinde siz de kendinize bir yer bulmak isterseniz oyunumuza bekleriz.

    Değerli Misafirlerimiz;
    Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın siz kıymetli sanat severlerimizi, sanatçılarımızı ve toplum sağlığını korumak amacıyla belirlemiş olduğu ve uyulması gereken kurallar şunlardır:
    *Girişte ilgili görevliler tarafından ateş ölçümü yapılacaktır.
    *Etkinlikler boyunca maske gibi kişisel koruyucu ekipmanlarınızı takmanız ve sosyal mesafe kurallarına uymanız gerekmektedir.
    *Oyunlarımızın  tamamında Seyircilerimizden  HES KODU alınmaktadır.
    *Etkinlikler  sırasında su haricinde yiyecek-içecek tüketmemeniz  gerekmektedir.
    Yukarıda belirtilenler dışında yetkililer tarafından toplum sağlığını korumak amacıyla yapılan uyarılara dikkat ettiğiniz ve uyum sağladığınız için de ayrıca teşekkür ederiz.
    Kurallarımız toplum sağlığı için önem arz etmekte olduğundan, kurallara ve uyarılara riayet etmeyen misafirlerimiz etkinlik alanından çıkartılacak ve ilgili Bakanlıklarca çıkartılan genelge ve mevzuat gereği işlemler uygulanacaktır.

    Saygılarımızla,

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü