Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Tüy.

    60 dakika
    • Dram

    Tüy

    Üç kız kardeşin yaşadığı bir ülkede darbe olmuştur. Darbe günden güne büyümekte ve onlara zarar vermektedir. Aileleri dağılmanın eşiğinde, kardeşlikleri ise iğne ipliğine bağlıdır. Ateşleri günden güne büyümektedir. Kardeşler oklarını birbirlerine çevirmekte, Masum bir aile yerle bir olmak üzeredir

    Özgeçmişler;

    SAMET KERİM AKAN: 17.01.1995 Ocak ayında İstanbul’da doğdu. Lise öğrenimi Ankara da tamamladı. Özel tiyatrolarda asistan ve oyuncu olarak görev aldı. İstanbul’da  Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları bölümünü okumuştur.

    HANDAN GÜNEŞ: 24.08.1989 İstanbul’da doğdu. İstanbul Yeniyüzyıl Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları bölümünden mezun oldu.

    SİNEM TUGAY: 30.08.1996 İstanbul’ da doğdu İstanbul Yeniyüzyıl Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları bölümünde okumaktadır.

    CEYLİN ÜSTÜNDAĞ: 24.06.1999 Antalya’da doğdu. İstanbul Yeniyüzyıl Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları bölümünden mezun oldu.

    CANBERK YAPICİ: 27.02.2000 İstanbul’da doğdu. İstanbul Yeniyüzyıl Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları bölümünde okumaktadır.

    SEGAY ZORER: İstanbul Yeniyüzyıl Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları bölümünde okumaya devam ediyor.

    VELAT KIYMAZ: İstanbul Yeniyüzyıl Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları bölümünde okumaya devam ediyor.

    Yazar: Canberk YAPICI
    Yönetmen: Samet Kerim AKAN
    Oyuncular: Handan GÜNEŞ, Sinem TUGAY, Ceylin ÜSTÜNDAĞ
    Işık Tasarım: Samet Kerim AKAN
    Işık/ Ses Kumanda: Velat KIYMAZ
    Yönetmen Yardımcısı: Segay ZORER

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu