-

3+1 Zombili-

120 dakika
  • Komedi

3+1 Zombili

Tarih: 18 Aralık 2019 
Saat: 20:00
Süre: 120 dk
Yer: Bolu il Kültür ve Turizm Müdürlüğü Tiyatro Salonu
Bilet Fiyatı: 60 TL

OYUN ÖZETİ

Hilmi Bey Apartmanı Daire 3’de beş hanımdan oluşan kendi halinde bir aile yaşamaktaydı. Ailenin reisi Nur, hem evde kalmış ablasından, hem iki aklı bir karış havada kızlarından, hem de demans hastası 94 yaşındaki annesi Refiya hanımın geçiminden sorumluydu. Zira ablası Deli Peri hala hayal peşinde koşmakta ve evin sorumluluklarını üstlenmemektedir. Ev sahibi Obsesif Dr. Hilmi Bey mütemadiyen aileyi sıkıştırmakta ve mütemadiyen kira paralarını istemektedir. Allahtan evin genç kızına sevdalı Anadolu delikanlısı apartman görevlisi Satılmış Efendi vardır da, zor anlarda aileye kol kanat germektedir.
O gece Peri’nin çok önemli bir tiyatro ödülünü almak üzere gittiği ödül töreninden sonra işler karabasana dönüşecektir. Zira Deli Peri’nin ödülünü elinden aldığı ünlü aktör Şevki Baltuğ piyasaya çıkacak ve ortalığın altına üstüne getirecektir. Şevki, demlenmeyi seven bir adam olup içmemesi gereken bir ilacı yanlışlıkla içtikten sonra düşüp oracıkta kalacak ve zombi olarak geri dönecektir. Haliyle Hilmi bey apartmanında bir dizi korku komik olayların yaşanmasına neden olacaktır.                  
Yazar : Eray Yasin Işık
Yöneten : Çiğdem Tunç
Yönetmen Yardımcıları: Ezgi Küçük – Savaş Özkartal
Oyuncular: Çiğdem Tunç – Levent Sülün – Özkan Ayalp – Sema Aras – Deniz Salman – Deniz Değirmenci Alper Çorumluoğlu – Soykan Kişioğlu – Ezgi Küçük – Savaş Özkartal – Balca Aydoğdu
Kostüm: Şinasi Günaydın - Jadore
Afiş Fotoğrafı ve Tasarımı Şahin Tuhan
Müzik: Nida Şan
Dekor ve Sahne Tasarım: Cihan Aşar  
 
Bu bir BOLU Kültür SANAT Organizasyon etkinliğidir. 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü