Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Muzaffer Bebek - Üç Haylaz Masalları

    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Muzaffer Bebek - Üç Haylaz Masalları

    Yaş Sınırı: 2+

    SMA Hastası Muzaffer bebek için -  özel gösterim
    Türkiye'nin neresinde olursanız olun bu etkinliğe alacağınız her bir bilet ile hem Muzaffer bebeğe destek olacak hemde maddi durumu elverişsiz ve kimsesiz çocuklarımızın çocuk tiyatrosu izlemesine vesile olacaksınız....
    Etkinlik için alacağınız biletlerin geliri SMA hastası muzaffer bebeğe aktarılacak olup aldığınız her bilet için siz gelemesenizde etkinliğimizde açtığımız özel kontenjan ile sizin adınıza maddi durumu elverişsiz ailelerimizin çocukları ve kimsesiz çocuklarımız kurumlar aracılığı ile oyunumuza davet edilecektir.

    Üç Haylaz Masalları
    Birbirinden neşeli  ve bir o kadar da keyifli masalları ile "ÜÇ HAYLAZ" hem sizleri eğlenceli bir yolculuğa çıkarmaya hem de  öğretici masallar dünyasına davet ediyor.
    Karıncadan maymuna, aslandan pamuk prensese kadar bir çok farklı karakteri içinde bulunduran ve izlerken yerinizde duramayacağınız interaktif müzikal çocuk oyunumuzla karşınızdayız...

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü