Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Üç -Dario Fo & Franca Rame'in Kadın Oyunlarından

    Antalya - Baküs Sahne Bahçelievler, Kardeşler Apartmanı, Pamir Cd. 22-A, 07300 Muratpaşa/Antalya 26 Mayıs 2022 Perşembe
    70 dakika
    • Tiyatro

    Üç -Dario Fo & Franca Rame'in Kadın Oyunlarından

    Yaş Sınırı: 16+

    ÜÇ, Nobel edebiyat ödülü sahibi Dario Fo ve Franca Rame'in Kadın Oyunlarından hareketle; birbirinden farklı üç kadın hikâyesinin

    içiçe geçtiği, performatif bir üslupla sahneye uyarlanan, temeline kadının toplumdaki yaratıcı konumunu almış bir oyun-karnavaldır.

    Fabrikada, ormanda, klinikte, evde, hapishanede ve film setinde; kadınlar birbirini kolluyor, birbirine dokunuyor, birbirini taşıyor.

    Üç kadının hikayesi bu oyunda birbirine geçiyor.

    Yazan: Dario Fo & Franca Rame

    Yöneten: Osman Utku Atış

    Çeviren: Füsun Demirel

    Performans: Ünzile Atış, Ezgi Sönmez, Dilara Berktaş

    Işık-Ses Tasarım: A. H. Sahabi

    Proje Direktörü ve Afiş Tasarımı: Hanife Özsoy

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Antalya - Baküs Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü