Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Uçtu Uçtu Öykü Uçtu

    "Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 114/C Maltepe-ANKARA" 12 Şubat 2023 Pazar
    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Uçtu Uçtu Öykü Uçtu

    3-9 yaş seyirciler için uygundur.

    Öykücü Özgür ve yardımcısı Kandil ülke-ülke dolaşıp oyunlar oynayarak öyküler anlatmaktadırlar. Bir gün geldikleri ülkenin kralı, bütün çocuklar öykücünün öykülerini ve oyunlarını çok seviyor ve onu dinlemiyorlar diye çok kızar ve Özgür’ü zindana atar. Kralın kızı Cankız, babasına Özgür’ü bırakması için yalvarır, kral da, daha önce hiç duyulmamış, yepyeni bir öykü anlatması şartıyla onu bırakabileceğini söyler…                                        

    OYNAYANLAR:

    Haluk Yüce   

    Marina Yüce

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Tiyatro Tempo

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Uçtu Uçtu Öykü Uçtu Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraUçtu Uçtu Öykü Uçtu Ankara Biletleri

    AdresTiyatro Tempo
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü