Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Üçü Bir Arada,

    Mecidiyeköy, Cemal Sahir Sokaği Profilo Avm, 34394 Şişli/İstanbul 25 Şubat 2023 Cumartesi
    • Tiyatro

    Üçü Bir Arada

    Üçü Bir Arada hiç kimsenin hiçbir yere gitmediği bir yol hikayesi. Kaybedenlerin anlatılmayan hikayesi!

    Hiç yaşanmamış aşkların düşüyle mahvolmuş hayatların, unuttukça kabuk bağlayan yaraları hatırladıkça kanatanların, babasını sevmenin yollarını ararken yolda helak olan oğulların, bitiş çizgisini göğüsleyemeyenlerin, mutsuzluğa abone kaybetmeye yazgılı doğanların, erkeklikle sınanan erkeklerin hazin anlatılmayan mütevazı hikayesi. Bu oyunda dikkatli bakarsanız kadınları, zaferleri, kayıpları, aşkları, aileleri, ölümleri, platonik sevdaları, futbolu ve hatta akıllı bir çocuk olursanız şirinleri bile görebilirsiniz… 

    Üçü Bir Arada kapı önünde zifiri karanlıkta kalanların karanlıktan başka kaybedecek bir şeyi kalmayanların yaşamak için hep bir bahane bulanların hikayesi. Her şey ve herkes hızla devam ederken bir yerde takılıp kalanların, şehirler büyüdükçe küçülenlerin, en çok kalabalıkta yalnızlaşanların, kendi içinde kaybolanların, yaşadığı zamana yabancılaşanların hikayesi. Sevip kavuşulamayan, kavuşulup elde tutulamayan kadınların, kıymeti bilinmeyen, erken kaybedilen annelerin, en büyük yaralarının kaynağı ve tüm yaraların merhemi kadınların, kaybetmeye fanatik, ağır hasarlı adamların hikayesi…

    Oyuncular : Celil Nalçakan, Cem Davran, Onur Özaydın

    Yazan : Yunus Emre Gümüş

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Profilo Kültür Merkezi / Batı Ana Sahne

    ***İstanbul Temaşa Tiyatroları etkinliklerinde iade yapılmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Üçü Bir Arada, Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaÜçü Bir Arada, İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresProfilo Kültür Merkezi / Batı Ana Sahne
    2 BİLETİN 1'İ BEDAVA Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.
    195,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü