Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Unutmak - Sömestr Kampanyası

    • Dram

    Unutmak

    Yapım Yılı : 2021 - 2022 tiyatro sezonu
    Perde : Tek perde
    Süre : 80 dakika
    Yaş Grubu : +13

    Unutmak; Tom ve Viv’in tanışma anlarından son anlarına kadar beraber geçen hayatlarının hikayesi.

    Hayat hikayeleri oldukça sıradan. Tanışıyorlar, aşık oluyorlar, evleniyorlar, çocukları oluyor ve bir ömür paylaşılan unutulmaz deneyimlerden sonra son günlerini beraber gün batımı izleyerek geçirmeyi bekliyorlar. “Ne kadar normal bir hayat” diye düşünebilirsiniz. Aslında öyle... Birçok çift gibi iyi günde ve kötü günde hep beraber kalıyorlar.

    Ve sonra normal hayatları sadece ve sadece “Neden?” diye sorabileceğiniz bir şekilde dağılıyor…                                                                                                                                                             

    Deniz UĞUR ve Erdinç GÜLENER’in rollerini paylaştığı oyunun yazarı, İngilizlerin son dönemdeki en başarılı genç yazarlarından biri olan Tristan Bernays. Türkiye’de ilk kez sahnelenecek oyunun çevirmeni Taner Tunçay, yönetmeni ise İngiliz asıllı Avusturalyalı yönetmen Malcolm Keith Kay. Dramaturjisi Gülcan Kay tarafından yapılan oyunun ışık ve dekor tasarımı yönetmen Malcolm Keith Kay’e ait. Işık uygulama Serdar Ece, dekor uygulama Aslan Yılmaz, kostüm Buket Engin tarafından yapılıyor. Oyunun özgün müzikleri usta sanatçı Çiğdem Erken tarafından hayat buluyor.

     

    Oyuncular: Deniz Uğur & Erdinç Gülener                                                                                     

    Yazan : Tristan Bernays
    Yöneten : Malcolm Keith Kay
    Çevirmen : Taner Tunçay
    Müzik : Çiğdem Erken
    Dramaturg : Gülcan Kay
    Işık Tasarım : Malcolm Keith Kay & Serdar Ece
    Dekor : Aslan Yılmaz
    Kostüm : Buket Engin
    Afiş Tasarım : Galip Aksular
    Afiş Fotoğraf : Emre Yunusoğlu & Sinan Arslan
    Make-Up : Emre Garden
    Saç Tasarım : Demircan Demir
    Yapım Asistanları: Duygu Ataman & Murat Akçay
    Proje Danışmanı: Suha Uygur
    Yapımcı : Filiz Senger    

     

    Etkinlik girişinde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, HES kodu sorgulaması yapılacaktır. Etkinliğe katılacak misafirlerin, mekana gelmeden önce, Hayat Eve Sığar uygulamasını indirip HES kodu alması gerekmektedir. İlgili uygulamanın “HES Kodu sorgula” bölümünden ‘’riskli değildir’’ sonucu çıktığı durumda etkinliğe giriş yapılabilir.
    Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.
    Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.
    Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.
    Etkinlik başladıktan sonra içeriye seyirci alınmayacaktır.
    Etkinlikte 13 yaş sınırı vardır.
    Belirtilen saat etkinlik başlangıç saatidir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü