Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Vakvak Yılanlı Asa ve Son Karagöz Tuzu

    55 dakika
    • Dram
    • Komedi

    Vakvak Yılanlı Asa ve Son Karagöz Tuzu

    Süre : 55 dk.

    Yaş Sınırı : 12+

    UNESCO tarafından Yaşayan İnsan Hazinesi seçilmiş Alpay Ekler'in kaleme aldığı “Vakvak Yılanlı Asa ve Son Karagöz Tuzu” adlı oyun, meddahın modern yorumlaması olma özelliği taşıyor. Oyun, şamanik unsurların meddaha, meddahın da günümüz dramatik sanatlarına nasıl dönüştüğüne dair seyircisine ipuçları veriyor. Destansı özelliğe sahip bir masalı modern dramaturji tekniğiyle sahneye taşıyan oyun, özgün müzikleri ve çağdaş rejisiyle seyircisini bekliyor.

    Rejisi Yetkin Yüksel, dramaturgisi M. Emin Taşdemir tarafından yapılan oyunda Sibel Tomaç sahne alırken,  oyunun müziklerini İlhan Kavaklıpınar besteledi.

    YAZAN: ALPAY EKLER

    YÖNETEN: YETKİN YÜKSEL

    YARDIMCI YÖNETMEN: M. EMİN TAŞDEMİR

    YÖNETMEN YARDIMCISI: ENİS ERGÜN

    DRAMATURG: M. EMİN TAŞDEMİR

    MÜZİK: İLHAN KAVAKLIPINAR

    OYNAYAN: SİBEL TOMAÇ

    SÜPERVİZÖR: MUSTAFA İRİ


    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
     
     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü