-

Yakup

Kayseri - Tekne Sahne Kültür Merkezi 22 Ocak 2022 Cumartesi
50 dakika
  • Tiyatro

Yakup

"Kıyamet koparken doğarsa diye korktum önce. Doğar doğmaz da aldım kaçtım Yakup'u. Sonra bir cami avlusuna bıraktım. Ne zaman, niye yaptım bunu, bilmiyorum. Almaya geldim sonra Yakup'u. Taş kesilmiş, buz gibi olmuş. Eve geldim. Babası açtı camı, atacağım bunu aşağıya dedi. ‘Atacağım bunu aşağıya.’ Attı da. 7 yaşında balkondan attı Yakup'u. Sonra her şey bir masala dönüştü."                                  

Öykü: Mine Söğüt

Yazan ve Yöneten: Oğuzhan Alparslan

Oyuncular

Oğuzhan Alparslan

Refika Zennecioğlu

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Kayseri - Tekne Sahne Kültür Merkezi

***Etkinlik başladıktan sonra seyirci alınmayacaktır.

*Etkinlik boyunca maske ve mesafe kuralına uymanızı rica ederiz.

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü