Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Yaşlı Kadın ve Papağan - Sömestr Kampanyası

    • Çocuk Oyunu
    • Kukla Tiyatrosu

    Yaşlı Kadın ve Papağan

    Yaş Sınırı : 6+

    Maske ve Kukla Tiyatrosu

    Virginia Woolf’un aynı adlı romanından sahneye uyarlanmıştır.

    Yirminci yüzyılın usta kalemi Virginia Woolf’un, gerçek bir hayat hikâyesinden yola çıkarak çocuklar için yazdığı Yaşlı Kadın ve Papağan, hayatta tek başına kalmış Bayan Gage’in papağan James ile dostluğunu konu alıyor. 
    Yoksullukla boğuşan Bayan Gage, ayakkabı tamir ederek hayatını sürdürüyordur. Günlerden bir gün kapısını çalan postacı getirdiği mektupla birlikte Bayan Gage’in hayatı değişecektir. Mektupta Bayan Gage’in cimri ve huysuz ağabeyisinin bütün servetini ona miras bıraktığı yazmaktadır. .
    Heyecanla yola çıkan  Bayan Gage, mirası almak için kardeşinin yaşadığı kasabaya varınca  onun kendisine beklenmedik bir şey daha bıraktığını öğrenecektir. Rengarenk bir papağan!
    Fakat Bayan Gage bu papağanın sıradan bir papağan değil, aksine onun hayatını değiştirecek bazı sırları bilen, çok özel bir kuş olduğunu fark edecektir.  

    Yönetmen :  Mine Çerçi
    Oynayanlar : Bekirhan Ak, İrem Keskin, Burak Çağatay Serinbaş
    Dekor Tasarım : Burak Etöz
    Kostüm Tasarım : Özlem Karabay
    Maske Tasarım  : Ceyhun Can Avar
    Kukla Tasarım : Cecile Ayhan
    Müzik Danışmanı : Aytaç Ataç
    Işık Tasarım :  Murat Özdemir, Hasan Fatih Karakuş
    Ses ve Işık Kumanda :  Uğur Yıldız

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü