Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Yaşlı Kanbak - 8. Uluslararası Ankara Kukla Festivali

    45 dakika
    • Kukla Tiyatrosu
    • 8.Uls. Ankara Kukla Fest.

    8. Uluslararası Ankara Kukla Festivali - Yaşlı Kanbak

    Yaş: 3 yaş üstü seyirciler için uygundur.

    YAŞLI KANBAK  (Almaty Devlet Kukla Tiyatrosu, Kazakistan)
    ‘Yaşlı Kanbak’, genç nesli dürüst ve çalışkan olmaya teşvik eden bir halk masalıdır. Bu masalda ana karakter kendi kurnazlığı ile rakipleri siyah ve kırmızı devleri yener ve onlarla alay eder. Yaşlı adam Kanbak ise eşiyle sade bir hayat süren, kimsenin kötülüğünü istemeyen, herkes için sadece iyilik isteyen gerçek kazanan kişidir. 
    Masal, günümüzde de geçerliliğini koruyan, insanlığın evrensel özelliklerini ele almaktadır.

    Oyun dili; Kazakça ve Rusca'dır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü