Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Yaylı Çalgılar Dörtlüsü - 14.ETHOS Tiyatro Festivali

    • Tiyatro

    Yaylı Çalgılar Dörtlüsü

    Edebiyattan Tiyatroya Gösterimli Söyleşi

    Tiyatro Özgün Deneme (Canlı performans)
    Sarıyer Belediyesi Tiyatrosu Oyuncuları  (Video Gösterimleri) 

    Yaylı Çalgılar Dörtlüsü / Virginia Woolf (Canlı Performans) 25dk
    Kalemler/ Yaşar Kemal/ Yöneten: Ayhan Yeşiltaş Oynayan: Gökhan Bulut 23 dk
    Kırlangıçlar/Sabahattin Ali /Yöneten: Abdullah  Alparslan Oynayan: Özden Işıltan 8 dk.
    Odamda Ağustos Böceği/  Oktay Akbal Yöneten: M. Gökhan Bulut Oynayan:  Abdullah Alparslan 7dk
    Edebiyat dünyasının ünlü kadın yazarlarından Virginia Woolf'un sıra dışı hayat hikayesini ve edebi kahramanlarını sahneye taşıyan “Yaylı Çalgılar Dörtlüsü” adlı oyun  canlı performans  olarak;  Sarıyer Belediyesi oyuncularının “Edebiyattan Tiyatroya  uyarladıkları üç performans ise video gösterimi biçiminde seyirci ile buluşacak.  Ardından Yeşim Eyüboğlu, Dr İhsan Metinnam ve Dr Gökhan Karaosmanoğlu ile  edebiyattan tiyatroya uyarlamalar üzerine  söyleşi başlayacak.
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü