Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Yer Altındakiler Tiyatro Oyunu

    Altay Çeşme Mah.Kışlalı Cad. No:18 Maltepe - İstanbul 10 Aralık Cumartesi - 14 Aralık 2022 Çarşamba
    • Tiyatro

    Yer Altındakiler Tiyatro Oyunu 

    Usta yazarlar Aziz Nesin ve Anton Pavlovic Çehov'un oyunlarının derlemesinden oluşan "Yer Altındakiler": siyasetten, muziplikten, iyi ve kötüden, çıkarlardan, saflıktan kısaca günlük hayattan yaşanmışlıklarla ve izlerle karşınızda!

    Uyarlayan - Yöneten : Kubilay Kubilay Erdelikara

    Oyuncular : Murat Çilgasit, Ender Eker, Kubilay Erdelikara, Bahadır Keşan, Adem Tosun, Yasin Konuksever, Kadir Sivrikaya

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Yaşar Kemal Kültür Merkezi Tiyatro Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Yer Altındakiler Tiyatro Oyunu Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluYer Altındakiler Tiyatro Oyunu İstanbul Anadolu Biletleri

    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü