Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Yetişkinlere Masallar - Ayakkabıcı Ahmetin Düşler Kervanı - Eğlenceli Cuma

    • Dram

    Yetişkinlere Masallar - Ayakkabıcı Ahmetin Düşler Kervanı

    Süre: 50 Dakika

    Saraylar da var ağaçtan evler de. Günün sonunda ihtiyacımız olan dört duvar ve bir pencere. İçinde aşk varsa evimiz saray olur ama aşkın şerbeti turşu suyuna dönmüşse o ev cehennem olur. Zamanında ayakkabıcı olan Ahmet karısının zoruyla oldu mu size Yıldız Falcısı. Neler neler geldi Yıldız Falcısı Ayakkabıcı Ahmet'in başına. Büyük bir macera, şans Ahmet'ten yana mı? Düşler Kervanında buluşalım kulak verelim bu masala.

    Anlatıcı: Gizem Başbuğa
    Müzik: Gökçe Sanlı

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü