Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Yıllar Sonra #tbt - Eğlenceli Cuma

    • Dram
    • Trajedi

    Yıllar Sonra #tbt

    Lise yıllarından birbirini tanıyan beş arkadaş, yıllar sonra bir akşam yemeğinde bir araya gelir.Aralarında on yıla yakın zamandır görüşmeyenler de vardır. Acı tatlı eski anılar anlatılır, kıyaslamalar, karşılaştırmalar yapılır. Sohbetin orta yerinde çalan kapıyla gelen davetsiz misafirle yön değiştiren gece; geçmişten bugüne her şeyi sorgulatan kışkırtıcı bir yüzleşmeye dönüşür.

    Yönetmen: Emrah Eren
    Dekor - Kostüm: Boa Kolektif
    Işık: Ammar Özçelik
    Dramaturgi: Günay Ertekin
    Afiş Tasarım: Galip Aksular
    Oyun Fotoğrafları: Emre Mollaoğlu
    Reji Asistanları: Ahmet Balta, Delal Yıldırım
    Yapım Koordinatörü: Kemal Tosun
    Sanat Yönetmeni: Aytekin Atabey
    Yapım: Kadıköy Boa Sahne 

    Yazan: Hüseyin Alp Tahmaz

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü