Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Yonca Bizi 90'lara Götür Daha Da Geri Getirme

    90 dakika
    • Tiyatro

    Yonca Bizi 90'lara Götür Daha Da Geri Getirme

    2 Perde

    Pop müziğinin efsanesi Yonca Evcimik’ten yepyeni, fark yaratan ve yine iz bırakacak bir sahne gösterisi...
    7’den 77’ye tüm sevenlerini kucaklayıp herkesi o çok özlediği 90’lara götürecek, eğlendirecek, güldürecek ve hatta dans ettirecek.
    90’larda ne oldu?
    Neden bu kadar özlüyoruz 90’ları?
    O zamanlardan günümüze neler değişti?
    Şan Tiyatrosu’ndan Yeni Kocalı Hürmüz’e, Hisseli Harikalar Kumpanyası’ndan Hababam Sınıfı’na, Devekuşu Kabare'den, Abone albümü ve Çılgın Bediş dizisine kadar o zamandan bu zamana bir Yonca Evcimik seyri...
    Görseli bol, müziği çok, eğlencesi tam gaz 90’lar kafası bir müzikli gösteri...
    Ne işiniz varsa iptal edin, hepinizi bu özel ve anlamlı zaman tünelinde yolculuğa bekliyoruz...

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü