Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Yunus Asker Hamam Böceği

    110 dakika
    • Dram

    Yunus Asker Hamam Böceği

    Süre : 2 Perde - 110 Dk.

    Etkinlikte 10 yaş ve üzeri bilete tabidir. 

    Neredeyse bin yıl önce karşılaştıklarını düşünmek çok zor değil. Her birinin ayrı bir öyküsü vardı. Bir ağacın gölgesinde milyonlarca rastgelişten biri. Bir çuval yemiş için çıkan sıradan bir kavga gibi gelebilir size. Ama bir bilmecenin peşinden sürüklenmek de var. Kurakta susuz kalmış, küçük, görünmez ayaklarında mecal kalmamış bir tırtıl gibi, ağacın gövdesinden fışkırıvermiş sakıza takılıp kalıvermek. İşte biz O’nu böyle görmeliyiz.

    Yazan: Mehmet Atay
    Yöneten: Mehmet Atay
    Oyuncular: Mehmet Atay-Mustafa Merthan Mertoğlu-Alperen Türkekul

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü