Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Yunus Emre Aşk-ı Revan

    Konusu :  Yunus Emre Aşk-ı Revan


     Yunus Emre Aşk-ı Revan “ adlı oyunumuz , genel sanat yönetmeni Osman Genç'in kaleminden hayat buldu . Aynı zamanda yönetmenliğini üstlendiği oyun . Bugüne kadar yunus emrenin bilmediğimiz yönleri karşımıza  çıkıyor . Oyun yunus emrenin hayatını ele alırken felsefi görüşünü de sergiliyor. Yunusun varlık nedenini kendi söylemleri ile araştırırken yunusun tanrı ve insan arasındaki BÜYÜK ARAYIŞ ilişkisi ilmik ilmik vücut buluyor.  Oyunu izlerken , soluğunuzu tutacak zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız . 13 yüzyılda Anadolu'nun tarih içindeki durumda gözler önüne konuluyor. Kültür bakanlığı'nda 2020-2021’de.Unesco Dünya Yunus Emre yılı nedeniylede destek verildi. Şiir ve Yunus meraklıları için kaçırılmayacak bir oyun . Herkesin bizim yunus diye ötekileştirdiği Yunus Emrenin Hepimizin yunusu olduğunun farkındalığı yaratılıyor.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü