Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Yüzsüz Kabare

    • Müzikal

    Yüzsüz Kabere

    Etkinlik Süresi: 110 Dk.

    Çok farklı…Çok eğlenceli…Müzikal bir deneyime hazır mısınız?Yüzsüz kabare iftiharla sunar…

    Muhteşem bir orkestra, muhteşem bir show ve komedi! Üstelik orkestramızı siz yönetebilirsiniz, belki de aradığımız orkestra şefi sizsiniz.

    Yazan: Burak Sağlam
    Yöneten: Burak Sağlam
    Müzik: Murat Erinç / Özgün Müzik
    Klavye: Onur Aldan
    Kanun: Volkan Kirpik
    Solo Gitar: Onur Çetinkaya
    Bas Gitar: Ekin Bilgin
    Batery: Aytuğ Ünbaş
    Vokaller: Deniz Zümre – Emir Yeşil – Bilge Okan

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü