Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Z Takımı Müzikali

    42 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Z Takımı Müzikali 

    Yaş Sınırı: 3+

    Tür: Trt lisanslı müzikli tiyatro gösterisi.

    Kahramanlarımız Arda, Ela, Efe, Bay B’ye kötü planlarına karşı yine iş başındadır. Bay B, Z şehrinde bulunan açelya çiçeğinden alır ve bunu karışım yaparak Z şehrinin içme suyuna karıştırmak için Vıcık ile beraber plan yaparlar. Amaçları Z şehrini ele geçirmektir. Kahramanlarımız buna izin vermeyecektir. İzleyeceğiniz müzikli çocuk oyunu, hem eğlenceli hem de öğretici bir hikaye sunmaktadır. Çocuklarımız için müthiş bir gösteri sizleri bekliyor..

    KARAKTERLER                   :

    Ela – Efe – Arda – Bay B - Vıcık                    

    Derleyen: Ferit Bulut

    Yöneten: Ferit Bulut

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü