Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Zaman Makinesi

    Kemalpaşa, No:A 84, İnönü Cd., 41100 İzmit/Kocaeli 26 Şubat 2023 Pazar
    120 dakika
    • Komedi
    • Trajikomedi

    Zaman Makinesi

    Yaş: Yaş sınırı yoktur.

    Zamanda yolculuk yaparak, Türkiye'nin darbelerle dolu tarihini değiştirmeye çalışan iki kadın ve onlara kaza eseri Ali ve İsmail'in trajikomik hikâyesi.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Kocaeli - Alternaif Tiyatro

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Zaman Makinesi Biletleri ve Fiyatları

    KocaeliZaman Makinesi Kocaeli Biletleri

    AdresAlternaif Tiyatro
    Organizasyon Alternaif Tiyatro Derneği
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla