Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Ziyafet Sofrası

    Ankara - Ankara Resim Heykel Müzesi Türk Ocağı Salonu 31 Mayıs 2022 Salı
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Ziyafet Sofrası ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    Süre: 90 dk.

    Tür: Yetişkin Oyunu

    Uyarlayan: Ayşe Şahinboy

    Yöneten: Osman Doğan

    Oyuncular: Osman Doğan, İsmail Volkan Ceylan ,Yunus Emre Obut, İsmail Emre Biliciler.

    Teknik Personel: Zübeyr Doğan

    Genel Sanat Yönetmeni: Osman Doğan

    Sarhoş Mehmet: Osman Doğan

    Sarhoş Ahmet: İsmail Volkan Ceylan

    Yunus Hoca: Yunus Emre Obut

    Derviş Bilal: İsmail Emre Biliciler

    Soğuk bir kış günü… Üsküdar’da, yolu Hüdai dergâhına düşen iki sarhoş; Ahmet ve Mehmet. Karınlarını doyurmak için geldikleri dergâhta manevi bir ziyafetle karşılaşan kardeşler, yeni bir yaşamı tanımaya başlarlar. Ne var ki ön yargılar ve çekinceler, yılların verdiği alışkanlıklar ve bilgisizlik ile birleşince, yaşadıkları büyük değişim de komik olaylara sahne oluyor.

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Ankara Resim Heykel Müzesi Türk Ocağı Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü