S. Craig Zahler


S. Craig Zahler, 1973 yılında Miami, Florida, ABD'de doğdu. Bone Tomahawk (2015), Brawl in Cell Block 99 (2017) ve Draross Across (2018) adlı yazar ve yönetmendir. 

Genelde Don Johnson , Udo Kier , Jennifer Carpenter , Fred Melamed ve Johnson'ın kendilerini "Zahler Oyuncusu" olarak adlandırdığı Vince Vaughn ile çalışıyor. 
Gerçekçi başlayan ve sonra son harekete geçen filmlere sahip olmak yapışkan ve şiddetli olacaktır. 

S. Craig Zahler, hem batı hem de büyük ödüller olan The Spur ve The Peacemaker'a aday gösterilen batı romanı A Çakışmalar Birliği'nin yazarıdır. 
Karanlık batı senaryosu Rattleborge'ın Brigands'ı, en iyi üretilmeyen senaryo için Kara Listede 1'inci sırayı aldı. 
İki kişi, Toronto Uluslararası Film Festivali'nde, Zürih'in hala üniversitedeyken yazdığı bir senaryo olan Asylum Blackout (Aslen Sans Asylum'da Olay) olarak anılan korku filminin prömiyer gösterimi sırasında bayıldı. Film hemen dağıtılmak üzere IFC Midnight tarafından toplandı. 
Yemek şefi olarak çalışırken 9 yıl senaryo yazdı. 
Metal Maniacs gazeteciydi. 
Metal grubu Realmbuilder'ın davulcusu; İsveç etiketi I Hate Records ve siyah metal grubu Charnel Valley'de üç tane albümü bulunan ve aynı zamanda sözlerini yazıp Worm'la şarkı yazarken görevlerini paylaştı. Paragon Records tarafından yayınlanan iki albümleri vardı. 
Czar adlı sahne adı altında davulcu, söz yazarı ve şarkıcı olarak çalıştı ve İsveçli etiketli Hate Records isimli üç albümü olan heavy metal grubu Realmbuilder olarak şarkı yazmak ve sahne almak için uzun süredir devam eden arkadaşı Jeff Herriott (JH Halberd) ile işbirliği yapıyor. . Ayrıca, davul çaldığı, şarkı sözü yazdığı ve Worm ile şarkı yazım görevlerini paylaştığı ve Paragon Records tarafından yayınlanan iki albümü bulunan siyah metal projesi Charnel Valley'de yer aldı. 
Kız arkadaşı ve en yakın arkadaşları tarafından bile "Zahler" olarak anılmayı sever. 
Filmin galasında Dragged Across Concrete filminin başrol oyuncusu Fred Melamed'in "museu" olduğunu açıkladı. Coen Brothers'ın Ciddi Adamında Melamed'i gördükten sonra Melamed'e, yaptığı her filmde görünmesini istediğini söyledi. Şimdiye kadar Melamed öyle yaptı. 
 

Yer aldığı filmler

Filmlerden, Tiyatrolardan, Konserler ve Festivallerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun!