Zbuloni mijëra ngjarje dhe vende...
Kërkimet Popullore
Biletinial Sugjeron
   Biletinial Sugjeron
    Zbuloni qytetin tuaj #Ngjarje speciale për qytetin
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    • Deutsch
    • Français
    • Dansk
    Andy Stott

    Andy Stott

    Asmalı Mescit, Şehbender Sk. no:3, 34430 Beyoğlu/İstanbul e shtunë, 21 dhjetor 2024
    • Konser

    Andy Stott Konseri

    Yaş sınırı: 18+

    Kapı açılış: 21.00

    Konser: 22.00

    Techno’ya yepyeni açılımlar, dub-techno’ya ise kimliğini kazandıran Andy Stott, yılın en uzun gecesi 21 Aralık'ta Blind Sahnesi'nde!

    Manchester’ın müzik dünyasına kazandırdığı belki de son yıllardaki en önemli isimlerden, techno müzikte kalıpları yıkmayı başaran ve yeniden inşa eden Andy Stott, 21 Aralık gecesi Asmalımescit'in en gözde canlı müzik mekanı Blind'da sahne almak üzere İstanbul'a geliyor.

    Techno denince genellikle oluşan müzik algısını bir kenara bırakın. Andy Stott’un ne zaman ne şekle gireceği belli olmayan melodilere bir şair gibi hükmettiği, organik ve mekanik seslerin dünyanın 8. harikasına müzik formatında hayat verdiği techno sound’unun bir benzeri yok. Eğer techno bir sanatsa, Andy Stott da bu sanat akımının üstatlarından!

    2006 yılında Merciless’la başlayan Andy Stott diskografisi, her adımıyla daha da ikonikleşen bir kariyerin kilometre taşlarını barındırmayı başardı. Andy Stott, yüksek kaliteli dub techno'dan hardcore techno, post-punk ve dream pop'u birleştiren ve diğer ilham kaynaklarının yanı sıra dehşetten coşkuya kadar çeşitli duygular uyandıran tekil ve daha maceracı türleri keşfetmeye doğru ilerledi. 

    21 Aralık gecesi, elektronik müzik adına beklentinizi en yüksekte tutmanız gereken ve bu beklentinizin karşılığını bulacağınız bir Blind gecesi olarak kayıtlara geçecek.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Andy Stott Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul European SideAndy Stott İstanbul European Side Biletleri

    AdresBlind İstanbul
    Organizasyon Blind
    440,00 ₺ 'den başlayan fiyatlarla

    Sa pikë i jepni këtij eventi?

    0 përdorues i vlerësuar
    Dërgo

    0 / 5

    Rezultati i verifikuar i shikuesit

    5 star
    0
    4 star
    0
    3 star
    0
    2 star
    0
    1 star
    0
    Başarılı
    Faleminderit Komenti juaj është ruajtur. Ai do të shfaqet pas miratimit nga redaktorët tanë.
    A ka ndonjë gjë tjetër që dëshironi të raportoni në lidhje me përvojën tuaj?
    Başarılı
    Faleminderit Komenti juaj u dërgua me sukses