Zbuloni mijëra ngjarje dhe vende...
Kërkimet Popullore
Biletinial Sugjeron
   Biletinial Sugjeron
    Zbuloni qytetin tuaj #Ngjarje speciale për qytetin
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    • Deutsch
    • Français
    • Dansk
    Emre Nalbantoğlu

    Emre Nalbantoğlu

    Asmalı Mescit, Şehbender Sk. no:3, 34430 Beyoğlu/İstanbul e mërkurë, 17 korrik 2024
    • Konser

    Emre Nalbantoğlu Konseri

    Yaş Sınırı: 18+

    Emre Nalbantoğlu, blues başta olmak üzere caz ve rock türleriyle de beraber yaklaşık 25 yıllık, müzik ile iç içe olan bir hikayenin başkahramanı. Bu hikayesinde ona aile tadındaki samimi ekibi eşlik ediyor. İnşaat mühendisliği bölümünden mezun olmasına rağmen müzik ile olan kuvvetli bağlarını koparmamakta kararlı olan Emre Nalbantoğlu yayınlamış olduğu albüm ve şarkılarla giderek büyüyen bir dinleyici kitlesine sahip. Üretmiş olduğu şaheserleri ilk başta SoundCloud ve YouTube gibi platformlar üzerinden duyuran Emre Nalbantoğlu, henüz albüm çıkarmamışken bile belirli bir kemik dinleyici sayısına kısa sürede ulaşmıştı. Ardından müziğe profesyonel anlamdaki ilk adımını ekibiyle birlikte -Berker Saraç, Ahmet Kaya, Oğuzhan Gürs ve Serkan Çetin- 2013 yılında, 18.si düzenlenen "Roxy Müzik Günleri" isimli yarışmada 1. olmasıyla atmıştır.

    Emre Nalbantoğlu sizlerle...
     

    IF Performance Etkinliklerine Ait Kurallar:

    - Herkes katılım sağlayabilir. (Kadın erkek dengesinin gözetilmeyeceği anlamında, 18 yaşını doldurmamış misafirler alınmayacak)
    - Katılımcıların 18 yaş üstü olması gerekmektedir.
    - Konser alanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
    - Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
    - Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
    - Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

    Genel Kurallar: 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Emre Nalbantoğlu Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul European SideEmre Nalbantoğlu İstanbul European Side Biletleri

    AdresBlind İstanbul
    Organizasyon Blind
    300,00 ₺ 'den başlayan fiyatlarla

    Sa pikë i jepni këtij eventi?

    0 përdorues i vlerësuar
    Dërgo

    0 / 5

    Rezultati i verifikuar i shikuesit

    5 star
    0
    4 star
    0
    3 star
    0
    2 star
    0
    1 star
    0
    Başarılı
    Faleminderit Komenti juaj është ruajtur. Ai do të shfaqet pas miratimit nga redaktorët tanë.
    A ka ndonjë gjë tjetër që dëshironi të raportoni në lidhje me përvojën tuaj?
    Başarılı
    Faleminderit Komenti juaj u dërgua me sukses