Zbuloni mijëra ngjarje dhe vende...
Kërkimet Popullore
Biletinial Sugjeron
   Biletinial Sugjeron
    Zbuloni qytetin tuaj #Ngjarje speciale për qytetin
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    • Deutsch
    • Français
    • Dansk
    Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs

    Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs

    Asmalı Mescit, Şehbender Sk. no:3, 34430 Beyoğlu/İstanbul e premte, 6 dhjetor 2024
    • Konser

    Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Konseri

    Yaş sınırı: 18+

    Kapı açılış: 20.30

    Konser: 21.30

    İngiliz rock / metal grubu Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs (ya da kısaca "PIGSx7") ilk İstanbul konserleri için, 6 Aralık Cuma gecesi Asmalımescit Blind'da sahnede!

    2012 yılında Newcastle upon Tyne'da kurulan İngiliz metal grubu Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs, ilk İstanbul konserleri için, 6 Aralık Cuma gecesi Asmalımescit Blind'da sahnede olacak. İlk albümleri "Feed the Rats"i 2017'de yayınlayan ve kısa sürede dikkat çeken grup, The Guardian tarafından 2018'in "en iyi 40 yeni üyesi" arasında gösterildi.

    Grup, vokalist Matt Baty, gitarist Sam Grant ve Adam Ian Sykes, basçı John-Michael Hedley ve davulcu Ewan Mackenzie tarafından kuruldu. Black Sabbath ve Monster Magnet'ten etkilenen grup, çağdaşları Part Chimp ve Hey Colossus ile benzer bir gürültü sevgisini paylaşıyor.

    Pigsx7'nin rock medyasında tanıdık bir isim haline gelmesiyle, grup yeraltı sahnesinden yükseldi, daha büyük mekanlarda çaldı ve Birleşik Krallık'ta kapalı gişe konserler verdi. Halihazırda kulak zarlarını patlatmakla ve biraz dengesiz davranmakla ün yapmış olmalarına rağmen grup, dördüncü albümleri 2023 tarihli Land of Sleeper'da daha da karanlık derinliklere indi.

    Son albümlerinin turnesi kapsamında ilk kez İstanbul'da sahne alacak grup ile tanışmak için biletler satışta!

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul European SidePigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs İstanbul European Side Biletleri

    AdresBlind İstanbul
    Organizasyon Blind
    440,00 ₺ 'den başlayan fiyatlarla

    Sa pikë i jepni këtij eventi?

    0 përdorues i vlerësuar
    Dërgo

    0 / 5

    Rezultati i verifikuar i shikuesit

    5 star
    0
    4 star
    0
    3 star
    0
    2 star
    0
    1 star
    0
    Başarılı
    Faleminderit Komenti juaj është ruajtur. Ai do të shfaqet pas miratimit nga redaktorët tanë.
    A ka ndonjë gjë tjetër që dëshironi të raportoni në lidhje me përvojën tuaj?
    Başarılı
    Faleminderit Komenti juaj u dërgua me sukses