Zbuloni mijëra ngjarje dhe vende...
Kërkimet Popullore
Biletinial Sugjeron
   Biletinial Sugjeron
    Zbuloni qytetin tuaj #Ngjarje speciale për qytetin
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    • Deutsch
    • Français
    • Dansk
    Piyano Resitali, Can Erkekli

    Piyano Resitali, Can Erkekli

    60 minutë
    • Piyano Resitali

    Piyano Resitali, Can Erkekli

    Yaş Sınırı: +12
    Süre: 60 Dk.

    Program
    - R. SCHUMANN : Etudes Symphoniques op. 13
    - J. S. BACH : Partita no. 2
    - F. CHOPIN : Sonata no.2, op. 35
    I. Grave – Doppio moivmento
    II. Scherzo
    III. Marche funèbre: Lento
    IV. Finale: Presto
    - S. RACHMANINOFF : Etude Tableau op. 33 no. 4
    - F. LISZT : Transcendental Etude no. 10
    - M. RAVEL : Le Tombeau de Couperin, M. 68: VI. Toccata

    Özgeçmiş
    1999 yılında Ankara’da doğdu. Piyano eğitimine Doç. Melina Kuyumcu ile başladı. 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nın açmış olduğu yetenek sınavlarını kazanarak Doç. Ilgın Aka ile çalışmaya başladı. 2009 yılından itibaren piyano eğitimine yine aynı okulda Prof. Ova Sünder’in öğrencisi olarak devam etti. Aynı zamanda Prof. Duygu Ünal ile armoni ve deşifraj çalıştı.
    8 Aralık 2016 tarihinde Sainte Pulchérie Fransız Lisesi’nde devlet sanatçısı piyanist Gülsin Onay ile birlikte verdiği konser sonucu Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin “Anadolu’da Bir Kızım Var” projesi yararına 1milyon TL üzerinde bağış toplandı.
    Cyprien Katsaris, Michel Dalberto, Claire Désert, Martha Gulyas, Ewa Poblocka, Herbert Scuch, Emmanuel Mercier, Ramzi Yassa, Paul Roberts, Gülsin Onay, Emre Şen, Emre Elivar gibi birçok yerli ve yabancı piyanistin masterclasslarına katıldı ve beğenilerini topladı.
    2020 yılında İtalya’da düzenlenen Città di Barletta Uluslararası Piyano Yarışması’nda üçüncülük, 2021 yılında III. Wienner Klassiker Danubia Talents Uluslararası Piyano Yarışması’nda üçüncülük, 2022 yılında Adana Rhapsody Uluslararası Piyano Yarışması’nda ikincilik ödülleri almıştır
    İlköğretimini Şişli Terakki Okulları’nda, lise eğitimini ise Sainte Pulchérie Fransız Lisesi’nde tamamladı. 2018 İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı piyano bölümünden pek iyi derece ile mezun oldu ve müzik eğitimine Fransa’da Ecole Normale Supérieure de Musique de Paris’te piyanist Henri Barda’nın sınıfında devam etti. Aynı zamanda Paris’te iki yıl boyunca Université de Paris Descartes’ta lisans seviyesinde psikoloji eğitimi gördü.
    2020 yılında Ecole Normale de Musique de Paris’teki eğitimini Diplôme Supérieur d’Exécution (Yüksek icra diploması) ile tamamladı.
    Solo çalışmalarının yanı sıra oda müziği çalışmalarına da devam eden Can Erkekli, 2022 yılından beri kemancı Alara Hekimoğlu ile duo olarak konser vermektedir. 
    TRT Radyo 3, Açık Radyo, Borusan Klasik gibi radyo kanallarında yayınlanan klasik müzik programlarına konuk oldu. Röportaj ve müzik yazıları ile Andante Klasik Müzik Dergisinde yer aldı.
    2021 yılından beri eğitimine Dr. Öğr. Üyesi İris Şentürker’in öğrencisi olarak Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuarı’nda devam etmektedir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.