Zbuloni mijëra ngjarje dhe vende...
Kërkimet Popullore
Biletinial Sugjeron
   Biletinial Sugjeron
    Zbuloni qytetin tuaj #Ngjarje speciale për qytetin
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    • Deutsch
    • Français
    • Dansk
    Showzone - Street Dans Grup Yarışması

    Showzone - Street Dans Grup Yarışması

    • Dans - Gösteri

    Showzone - Street Dans Grup Yarışması

    Yaş Sınırı: Etkinliğin 5 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı seyirciler ebeveynleri ile alana giriş yapabilir. Her katılımcı bilete tabiidir.

    Kapı açılış: 19:00
    Etkinlik başlama saati: 19:30

    Türkiye'nin en başarılı street dans gruplarının yarıştığı “ShowZone” etkinliği her sene oldugu gibi bir kez daha 26 Mayıs Pazar günü Grand Pera’da seyirciyle buluşuyor.

    Genç koreograflara, profesyonel ve amatör dansçılara yeteneklerini sergileyecekleri, bilgilerini paylaşacakları, yarışacakları, öğretecekleri ve öğrenecekleri bir ortam yaratmayı hedefliyor. Video başvuruyla Türkiye'nin dört bir yanından başvuran ve finale kalma şansı yakalayan street dans grupları sahnede muhteşem şovlarıyla yarışacak. Kazanan grubu kupa ve madalyaların dışında, Sneaks Up özel ödülleri de bekliyor.

    Türk ve yabancı isimlerden oluşan birbirinden değerli jüri üyeleri, Türkiye’nin en iyi street dans grubunu seçmek için hazır.

    Davetiyeler saha içidir, üzerinde yer alan koltuk numaraları geçersizdir

      Kapı açılış saati 19:00

    - Etkinlik’in 5 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı seyirciler ebeveynleri ile alana giriş yapabilir. Her katılımcı bilete tabiidir.

    - Etkinlik süresince tüm Katılımcıların biletlerini yanlarında bulundurması gerekmektedir.

    - Etkinlik alanına giriş yapan Katılımcıların alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları gerekecektir.

    * kol bileklikle tekrar giris yapabilirler

    - Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini Etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

    - Organizasyon sahibi Etkinlik bilet bedelini iade etmek koşuluyla uygun görmedikleri kişiyi Etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

    - Etkinlik alanına yiyecek, içecek alınmayacaktır.

    - Etkinlik alanına evcil hayvan kabul edilememektedir.

    - Etkinlik alanı içinde özel eşyalarınızı yanınızdan ayırmamanız gerekmektedir. Tüm özel eşyalarının sorumluluğu Katılımcıya aittir.

    - Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi) parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.

    - Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

    - Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.