Discover thousands of events and venues...
Popular Searches
Biletinial Suggests
   Biletinial Suggests
    Discover Your City #Special Events For City
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    • Deutsch
    • Français
    • Dansk
    Anadolu Ateşi 25. Yıl Özel Gösterisi – 500 Kişilik Dev Kadro!

    Anadolu Ateşi 25. Yıl Özel Gösterisi – 500 Kişilik Dev Kadro!

    • Dans - Gösteri

    Anadolu Ateşi 25. Yıl Özel Gösterisi – 500 Kişilik Dev Kadro! Konseri

    Yaş Sınırı: 6+
    Kapı Açılışı: 18:00

    Anadolu Ateşi 25. Yıl Özel Gösterisi – 500 Kişilik Dev Kadro!

    109 ülkede 50 milyon seyircinin izlediği Anadolu Ateşi 25. yılını Beşiktaş Tüpraş Stadyumu'nda 500 Kişilik Dev gösterisiyle kutlamaya hazırlanıyor.

    Anadolu Ateşi 25. Yıl Özel Stadyum Gösterisi: Büyülü Dansın Zirvesi!

    Türkiye'nin öncü, dünyanın önde gelen ve en büyük dans topluluklarından biri olarak kabul edilen Anadolu Ateşi, 25. yılını JRO Yatırım ana sponsorluğunda çok özel bir stadyum gösterisi ile kutlamaya hazırlanıyor!

    BWO Entertainment & Dolmabahçe AŞ. İşbirliği ile organize edilen ve  2 Haziran 2024'te Beşiktaş Tüpraş Stadyumu'nda gerçekleşecek olan bu unutulmaz etkinlik dansseverleri ve sanat tutkunlarını unutulmaz bir deneyime davet ederken dansın gücünü, kültürümüzü ve Anadolu'nun tarihini bir araya getirerek izleyicilere eşsiz bir deneyim sunacak.

    Mustafa Erdoğan önderliğinde 1999 yılında büyük bir tutku ve sanat aşkıyla kurulan Anadolu Ateşi bugüne kadar 109 ülkede, 285 şehirde gerçekleştirdiği 8500 gösteri ile dünya çapında büyük bir izleyici kitlesi kazandı. 25 yıl boyunca 50 milyon kişiye dokunarak, dansın evrensel dilini yücelten Anadolu Ateşi, büyük bir mirasın taşıyıcısı olarak adından söz ettiriyor.

    2 Haziran 2024 tarihinde Beşiktaş Tüpraş Stadyumu, dansın ve kültürün buluşma noktası olacak. Anadolu Ateşi'nin 25. yıl özel gösterisi, sanatın, müziğin ve dansın kusursuz bir uyum içinde buluştuğu bir sahne sunacak. Her anıyla büyüleyici ve heyecan dolu olan bu gösteri, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

    Unutulmaz Anlar İçin Biletler Şimdi Satışta!

    Bu eşsiz deneyimi kaçırmamak için şimdi harekete geçin! Anadolu Ateşi'nin 25. yıl özel gösterisi için biletler şimdi satışta. Türkiye'nin ve dünyanın en önemli dans topluluklarından birinin muazzam performansına tanıklık etmek için yerinizi şimdiden ayırtın. Dansın, tarihin ve kültürün kusursuz bir birleşimi için Beşiktaş Tüpraş Stadyumu'nda buluşalım!

    --Stadyum etkinliklerinde, öngörülemeyen ve/veya önceden belirlenemeyen Teknik kurulumlardan kaynaklı görüş kaybı yaşayan misafirlerimiz olabilir.
    - Etkinlik alanındaki ses ve ışık düzenleri geçici duyma ve görme rahatsızlıklarına neden olabilir.
    - Stadyum etkinliklerinde, öngörülemeyen ve/veya önceden belirlenemeyen Teknik kurulumlardan kaynaklı görüş kaybı yaşayan misafirlerimiz olabilir.
    - Etkinlik, ışığa duyarlı epilepsi hastalarını rahatsız edebilecek görsel efektler içermektedir.
    - El çantalarında taşınan  tüm sıvı, jel, parfüm, deodorant gibi maddelerin içeri alınmasında bazı kısıtlamalar olacaktır.  
    - Etkinlik mekanına evcil hayvanla giriş yapılamaz.
    - Konser alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.
    - Etkinlik başladıktan sonra gelen seyircilerimizin satın almış oldukları koltuğa oturamama durumundan Biletinial ve Organizatör sorumlu değildir. Organizatör firma ve Biletinial geç kalan misafirler için koltuk garantisi vermez. Bu sebeple etkinliğe konser saatinden önce gelmenizi önemle rica ederiz.
    - Etkinlikte 6 yaş sınırı vardır. 6 yaşından küçükler giremez, büyükler bilete tabiidir.
    - Saha içi bilet sahibi izleyicilerin zeminden kaynaklı olası problemlere karşı topluklu ayakkabı kullanmamalarını öneriyoruz.
    - Etkinlik başladıktan sonra etkinlik alanına seyirci alınmayacaktır.
    - Kapı açılış saati 18:00'dır.
    - Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir. Kapılar etkinlikten 3 saat önce açılacaktır.
    - Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini Etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
    - Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
    - Etkinlik her türlü hava durumunda gerçekleşecektir ve hava durumundan kaynaklı durumlar bilet iptali gerekçesi olarak kabul edilmeyecektir.
    - Organizatör, etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
    - Organizatör, etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
    - Etkinlik mekanına yiyecek ve içecek sokmak yasaktır.
    - Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.
    - Satın alınan biletlerde iptal/iade yapılmamaktadır.