Discover thousands of events and venues...
Popular Searches
Biletinial Suggests
   Biletinial Suggests
    Discover Your City #Special Events For City
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    • Deutsch
    • Français
    • Dansk
    Imera & Niks Carnaval

    Imera & Niks Carnaval

    • Concert
    • Festival

    Imera & Niks - Carnaval

    18 yaş ve altı ebeveyn ile giriş yapabilir.

    Karanlığın tanrıçası NIKS, aydınlığın tanrıçası IMERA, doğanın dengesini temsil ederken; hava, su, toprak ve ateş elementleri evrenin dilini ve ruhunu anlatır. Türkiye'de ilk kez 2019'da İstanbul'da düzenlenen Imera & Niks Carnaval bu iki tanrıçanın evrene getirdiği uyumu ve dengeyi; dünya festivallerinin büyülü ruhunu yansıtarak 4000'den fazla ziyaretçiye eşsiz bir karnaval macerası sundu. Well Works Entartainment sunumu ve Dailyshot’ın katkılarıyla bu yıl da 1-2 Haziran’da Life Park’ta gerçekleşecek Imera & Niks Carnaval, katılımcılarını kendine özgü konsepti, birbirinden büyük isimlerin konserleri, 4 elementten esinlenmiş göz alıcı sahne gösterileri, doğanın eşsiz ritmini yansıtan enstalasyonlarıyla büyülü ve unutulmaz bir deneyime çağırıyor.

    Line Up:
    1 Haziran:

    Claptone
    Reinier Zonneveld

    2 Haziran:
    Sama’ Abdulhadi
    Mathame

    Claptone:
    Claptone’un profesyonel müzik kariyeri 2011 yılında yayınladığı "She Loves You" isimli single ile başladı. Deep house, tech house ve elektronik dans müziği unsurlarını bir araya getiren sanatçı, kendine özgü bir sese sahiptir. Melodik ve hipnotik ritimleri, dans pistlerinde kalabalıkları hareketlendirirken, vokal örnekleri ve özgün tınılarıyla zenginleştirilen parçaları dinleyicilerin ruhuna dokunuyor.

    Reinier Zonneveld:
    Küçük yaşlarda almaya başladığı piyano eğitimini elektronik müzik ile harmanlayan, müzik kariyerinin erken yıllarında yaptığı başarılı işlerle global plak şirketlerinin dikkatini çekmeyi başaran, her sahnesinde performansıyla seyirciyi kasıp kavuran Hollandalı DJ Reinier Zonneveld’in enerjisine ortak olmaya hazır olun!

    Sama’ Abdulhadi:
    Yüksek tempolu techno müziği ile tanınan Abdulhadi, genellikle Berlin techno tarzını, "Lübnanlı bir bakış açısıyla" karakterize ederek kendine özgü müziği ile fark yaratıyor. Abdulhadi, tartışmalara rağmen, platformunu Filistinli müzisyenleri desteklemek ve Bring Back Beirut gibi konular için kullanmıştır. Müzik ve aktivizm konusunda cesur bir yaklaşıma sahip olan Abdulhadi'nin yolculuğu, Filistin'i müzik haritasına yerleştirdi ve uluslararası dayanışma sağladı.

    Mathame:
    İtalyan elektronik müzik yapımcıları ve DJ kardeşler Matteo ve Amedeo Giovanelli tarafından oluşturulan Mathame genellikle techno türünde atmosferik, derin ve hipnotik özelliklerle karakterizedir. 2013 yılında müzik kariyerine başlayan Mathame, öncelikle Afterlife Label altında yayımlanan yapımlarıyla dikkat çekti. Yüksek kaliteli üretimleri ve yenilikçi ses tasarımlarıyla tanınan Mathame, çağdaş techno sahnesinde önemli bir yer edinmiştir.

    ETKİNLİK KURALLARI:

    Belirtilen saat (14.00) kapı açılış saatidir. 18 yaş altı katılımcılara alkol ve tütün ürünleri satışı yasaktır.

    18 Yaş altı katılımcılar alana ebeveyni ile giriş yapmak zorundadır.

    Her yaştan katılımcı bilete tabidir.

    Organizatör firma etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade etmek kaydı ile içeri almama hakkına sahiptir. Konser alanına kamp sandalyesi, şezlong vb getirilmesi yasaktır, içeri alınmayacaktır.

    Organizasyon şirketi, öngörülmeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

    Organizasyon şirketi, bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Biletinial Form 6 Etkinlik alanı içinde yiyecek ve içecek satışı yapılacağı için, dışarıdan getirilen yiyecek ve içecek etkinlik alanına alınmayacaktır.

    Etkinlik alanına Selfie Stick ve GoPro çubukları ile girmek yasaktır. Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası) ile girmek yasaktır.

    Konser süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Seyirci, sanatçı yönetimi uygun gördüğü takdirde görsel-işitsel kayıt cihazlarına el konabileceğini kabul eder.

    Konser süresince biletinizi ve/veya bilekliğinizi saklayınız.

    Tüm katılımcıların kimliklerini yanlarında bulundurması ve istendiğinde ibraz etmeleri gerekmektedir.

    Etkinlik alanında yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğunun size ait olduğunu hatırlatmak isteriz.

    Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.

    Güvenlik personeli, etkinlik alanına giren herkesi güvenlik aramasına tabii tutacaktır. Ambalajı açılmış tütün ürünleri ile girmek yasaktır.

    Etkinlik alanındaki ses düzenleri geçici duyma problemlerine yol açabilir.

    Etkinlik alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.

    Konser biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır.

    Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini konser alanından çıkarma hakkına sahiptir.

    Etkinlik alanına giriş yapan seyircilerin alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları gerekmektedir.

    Biletler devredilemez ve iade edilemez. Kayıp biletler için yenisi basılmayacaktır.

    Konsere katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizasyona ait olup katılımcı, konsere katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

    Güvenlik sebebiyle etkinliğe büyük çanta ve sırt çantaları alınmayacaktır

    Etkinliğe katılan her birey özel kurallarda yer alan tüm maddeleri okumuş, anlamış ve organizasyon tarafından konulan her türlü kurala uymayı, aksi takdirde mekandan çıkarılmayı kabul etmiş sayılır.