Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ailecek Arkeoloji Atölyesi

    • Eğitim

    Ailecek Arkeoloji Atölyesi

    Yaş Aralığı Yoktur

    Tarih öncesi dönemler anlatılarak gezilen Aktopraklık Höyük ve Açık Hava Müzesinde aileler için özel olarak yapılandırılmış etkinlikle uygulamalı olarak arkeolojik bir kazı deneyimi elde edilmesi ve kilden çömlek yapılması hedeflenmektedir. Bir kazı çalışması nasıl yapılır, çıkarılan buluntular nasıl saklanır, kil nasıl kullanılır ve kilden objeler nasıl yapılır gibi sorulara cevap bulacağınız bu eğlenceli aile atölyesinde 8 bin 500 yıllık tarihiyle zamana tanıklık eden Arkeopark'ı da keşfetmiş olacaksınız.

    ( Bir bilet bir çocuk+ bir yetişkin içindir.)

    İdare mücbir durumlarda oyun ve koltuk düzeni değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    Müzede bilet satışı yapılmamaktadır, biletler sadece “biletinial.com”dan satılmaktadır.
    Bilet alındıktan sonra iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü