Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Felsefe Konuşmaları - Bilmeyi Bilmek: Neyi, Ne kadar, Nasıl Biliriz? (Bilgi Felsefesi)

    Kızılay, Menekşe-1 Sk. 8/A, 06420 Çankaya/Ankara 16 Nisan 2023 Pazar
    • Eğitim

    Felsefe Konuşmaları - Bilmeyi Bilmek: Neyi, Ne kadar, Nasıl Biliriz? (Bilgi Felsefesi)

    Bir şeyi bilmek karakter özelliklerimizle mi ilgilidir? (Erdem epistemolojisi) Cinsiyet ilişkileri bilme süreçlerinde fark yaratır mı? (Feminist epistemoloji) Tanrı’yı kanıtsız bilmek mümkün mü? (Reformcu epistemoloji) Bilme süreci toplumsal ilişkiler ve diğer bilenlerden bağımsız bir süreç mi? (Sosyal epistemoloji) Komplo teorisyenleri neler biliyor? (Bilgi etiği)

    Yürütücü: Berk Celayir & Taner Beyter

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Ankara Yeni Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Felsefe Konuşmaları - Bilmeyi Bilmek: Neyi, Ne kadar, Nasıl Biliriz? (Bilgi Felsefesi) Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraFelsefe Konuşmaları - Bilmeyi Bilmek: Neyi, Ne kadar, Nasıl Biliriz? (Bilgi Felsefesi) Ankara Biletleri

    AdresAnkara Yeni Sahne
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla