Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Filmin Anatomisi-Kemal Akçay ile “Bir Film Nasıl Okunur”

    Filmin Anatomisi-Kemal Akçay ile “Bir Film Nasıl Okunur”

    Cumhuriyet Mahallesi, Nilüfer Hatun Cd. No:114, 16140 10 Haziran 2023 Cumartesi
    • Atölye

    Filmin Anatomisi-Kemal Akçay ile “Bir Film Nasıl Okunur”

    Filmlerde ekranda gördüklerinizi daha iyi anlamak ve filmleri izlerken farklı bir bakış açısı kazanmak ister misiniz? “Bir Film Nasıl Okunur” atölyesinde sinema dilinin unsurlarını sinema tarihinin önemli filmlerinden örnekler yardımıyla öğrenmeye çalışacağız. Sınırlı kontenjana sahip bu atölyemizi kaçırmamak adına şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz.

    Detaylı bilgi ve rezervasyon için Podyum Sanat Mahal: ((0224) 453 61 00)

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Bursa - Podyum Sanat Mahal

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Filmin Anatomisi-Kemal Akçay ile “Bir Film Nasıl Okunur” Biletleri ve Fiyatları

    BursaFilmin Anatomisi-Kemal Akçay ile “Bir Film Nasıl Okunur” Bursa Biletleri

    AdresPodyum Sanat Mahal
    200,00 TL'den başlayan fiyatlarla