Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Günbatımında Limanda Bir Masa

    • Atölye

    Günbatımında Limanda Bir Masa

    Menü Eşleşmeli Tadım Etkinliği – 2 Eylül 18:00 – 19:30 Nisos

    Bozcaada’nın eski limanına karşı kurulan uzun bir masada, Ada’nın endemik üzümlerinin şarapları ile eşleşmeli bir menü ile hem şarap hem de Bozcaada’nın 3 Bin yıllık şarapçılık ve bağcılık tarihini konuşuyoruz. Konuşurken günbatımının ve limanın seyrinin keyfini çıkarıyoruz.

    Menü
    Peynir Tabağı & Şarküteri Tabağı
    Talay Aya Paraskevi Çavuş & Vasilaki
    Çamlıbağ Kuntra Özel Rezerv
    Talay Karalahna
    Ataol Vasilaki
    Bruschetta ( Humus & Kuru Et )
    Ataol Kostarağa Kuntra
    Nisos Blend

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü