İlişki Pusulası Eğitimi

İlişki Pusulası Eğitimi

  • Eğitim

İlişki Pusulası Eğitimi

Tarih: 13 Kasım 2018
Yer: Yenişehir Belediyesi AKM, Cumhuriyet Salonu, Mersin
Eğitim Saatleri: 19:00 - 21:30
Katılım Bedeli: Tam: 40 tl (Hizmet Bedeli Dahildir)
                           Öğrenci: 30 tl (Hizmet Bedeli Dahildir) 

Romantik ilişkisi olanlar, evliler, nişanlılar, sözlüler; ya da romantik bir ilişki düşüncesi olduğu halde şimdi yalnız olanlar: Tecrübenin ve bilimin imbiğinden süzülmüş ‘Sağlıklı İlişkilerin Pusulası’nın ne olduğuna dair bilgileri, bu alanın uzmanlarından Çift-Evlilik ve Aile Terapisti Klinik Psikoloji Profesörü sayın Hürol Fışıloğlu’ndan 2 saat dinlemeye ne dersiniz?


SERTİFİKA: İsteyenler:
14-17 Kasım tarihleri arasında katılım belgelelerini alabilirler. Meslek Elemanları PDR’ciler, Psikologlar Sosyal Hizmet Uzmanları Ruh Sağlığı Profesyönelleri, Kişisel Gelişim Uzmanları, Aile Danışmanları, Hukukçular, Sağlıkçılar, Eğitimciler,İş İnsanları, Liderler, Yöneticiler, Kanaat Önderleri Toplumda sözü önemsenenler, bilginin değerini bilinenler: ODTÜ’ de yıllarca ders vermiş bir akademisyenden, Klinik Psikoloji Profesörü’nden bu bilgileri dinlemeye siz ne dersiniz?


Hürol Fışıloğlu Kimdir?
Ortadoğu Teknik Üniversitesinde Psikoloji lisans, Boğaziçi üniversitesinde klinik psikoloji yüksek lisans eğitimini tamamladı. Ardından Fulbright doktora bursu ile State University of New York at Buffalo ‘da doktorasını tamamladı. Klinik psikoloji alanında 1998 yılında doçent, 2005 yılında profesörlük ünvanı alan Fışıloğlu Avrupa Psikoterpi Birliği kayıtlı psikoterapistlerindendir. 2016 yılında ODTÜ Psikolojiden kendi isteğiyle emekli oldu. Akademik ve bilimsel çalışmalarını kurucusu olduğu İlişki Pusulası Aile Çalışmaları Enstitüsü’nde devam ettirmektedir.
Kızılboğa Danışmanlık Merkezi: Uzman Psikolojik Danışman Uzman Klinik Psikolog Psikolog, pedagog Dil Konuşma Bozuklukları uzmanı Kadrosu ile: Yetişkinlerde bireysel psikolojik yardım, psikolojik danışmanlık. Aile ve çift danışmanlığı, öğrenci danışmanlığı, travma sonrası stres durumlarında EMDR terapisi, çocuklarda davranış problemleri, uyum sorunları, korkular; Dil konuşma bozuklukları, kekemelik terapileri alanlarında hizmet vermektedir. Kişisel gelişim, kurumsal danışmanlık özel eğitimleri ile eğitim kurumları ve şirketlerin yönetici ve personeline eğitimler vermektedir. Mesleki gelişimlerine katkı da Psikolojik Danışman, Eğitim Koçu, Psikolog, Dil Konuşma Bozuklukları Uzmanı, Çocuk Gelişim Uzmanı, Avukat ve öğretmenlere eğitimler vermektedir.
Kızılboğa Psikolojik danışmanlık olarak toplum ruh sağlığı alanında koruyucu ve geliştirici çalışmalar yapmakta bunun için emek ve çaba sarf etmekteyiz. Sadece psikoloji, psikiyatri alanı uzmanlarına, kurumlara kapalı eğitimler organize edilmesi değil, halka açık; Anamur'dan Tarsus'a, Kazanlı'dan Mut’a stk, belediyeler ve okullarda seminerler düzenledik. Eğitimler verdik. Alanlarında yetkin değerli uzmanları, bilim insanlarını, Mersin'de misafir ederek çalışmalarımızı sürdürdük. Sürdürmekteyiz. Daha önce ‘Mindfulness, An’da Olmak, Farkındalık’ konusu ile Psikiyatri uzmanı Ufuk Bal’ı, Londra Üniversitesinden Logoped Sussanna Rosenberger’i Kekemelik tedavisinde Van Ripper modeli’Toros üniversitesi işbirliği ile Psikiyatri profesörü Sayın Mehmet Zihni Sungur’u: ’Kadınlar ve Erkekler, Farklılıklar/Benzerlikler' konusuyla ağırladık. Nöropsikofarmakoloji uzmanı Profesörü Sayın Tayfun Uzbay’ı: ’Beyin, Bildiklerimiz/ Bilmediklerimiz!' konulu konferans ile Mersinlilerle buluşturduk.

Şimdi de 13 kasım 2108 tarihinde Yenişehir AKM'de Klinik Psikoloji profesörü sayın Hürol Fışıloğlu'nu ağarlamaktayız. Bu eğitim organizasyonumuza katılmanızdan mutluluk duyarım.
Selam ve saygılarımla Mahmut Kızılboğa/ Uzman Psikolojik Danışman. Kızılboğa Danışmanlık Mersin. Bilgi: 0 541 212 6120 Eğitimimiz 16 yaş üstü için uygundur. 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü