Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İsmail Nuri ile Doğaçlama Tiyatro Atölyesi

    • Eğitim
    • Doğaçlama Tiyatro

    İsmail Nuri ile Doğaçlama Tiyatro Atölyesi

    Doğaçlama Tiyatro'nun kurucusu Viola Spolin kitabına şu cümlelerle başlar.

    "Herkes oynayabilir,herkes doğaçlama yapabilir. İsteyen herkes oyunculuk yapabilir ve sahneye değer olmayı öğrenebilir. Biz deneyimin içinde , deneyimleyerek öğreniriz. Hiç kimse kinseye bir şey öğretemez, bu her alanda geçerlidir."

    Eğitime olduğu kadar, hayata da devrim niteliğinde bir dokunuş. Bu atölyede karşınızda bir eğitmen ya da öğretici olarak değil bir deneyimletici olarak çıkıyorum. Bir çoğu Spolin tarafından geliştirilmiş doğaçlama oyunları birlikte oynuyoruz ve deneyimin büyüleyici gücünü hissediyoruz.

    Hayata ve sahneye bakışınızı derinden etkileyeceğini düşündüğüm bu atölyede, günlük hayatta kendinizi daha iyi ifade etme, daha yaratıcı fikirler üretebilme ve daha başarılı iletişim kurabilme becerilerinizi de geliştireceksiniz.

    OYUN OYNAMAK ÖZGÜRLEŞTİRİR.

    İSMAİL NURİ KİMDİR?

    İsmail Nuri,  yaklaşık 15 yıldır doğaçlama tiyatro, dans ve kişisel gelişim alanlarında profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyor.

    Bu süreç boyunca binlerce katılımcıyla birebir ve grup çalışmaları gerçekleştirdi. The Work , Spolin, Meisner, Bedensel Farkındalık ve Nefes teknikleri üzerine çalışmalar yaptı ve eğitimler düzenledi. Farklı doğaçlama konseptlerinin ve gruplarının seyirciyle buluşmasını sağladı. Televizyon ve radyo programları hazırladı ve sundu. Doğaçlama oyuncusu olarak 2000'e yakın gösteri yaptı.

    Barcelona, Kopenhag; Atina gibi farklı kentlerde uluslararası festivallerde workshop'lar gerçekleştirdi ve sahne aldı.

    Dans alanında özellikle sirtaki ve zeibekiko üzerine yoğunlaştı, Perperuna ve Dora Staratou dans gruplarıyla çalıştı.

    Ülkemizin önde gelen şirket ve kurumları için  eğitim ve sahne etkinlikleri  düzenledi ve uyguladı. İsmail Nuri kendi tasarladığı DOĞAÇLAMA ADAM ve online  eğitim ve sahne etkinlikleriyle seyirciyle buluşmaya devam ediyor.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü