Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sanat Tarihi Semineri: Rembrandt: Hayatı ve Eserleri

    Adres: Altınsoy Cad. No:3 06101 Sıhhıye, Ankara, Türkiye 11 Aralık 2022 Pazar
    • Sanat

    Sanat Tarihi Semineri: Rembrandt: Hayatı ve Eserleri

    11 Aralık 16.00'da Cermodern konferans salonunda Sanat Tarihçisi Celil Sadık'ın anlatımıyla, "Rembrandt: Hayatı ve Eserleri'' temalı bir seminer gerçekleşecek. Seminer yaklaşık 2 saat sürecek. 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Cermodern Açıkhava

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sanat Tarihi Semineri: Rembrandt: Hayatı ve Eserleri Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraSanat Tarihi Semineri: Rembrandt: Hayatı ve Eserleri Ankara Biletleri

    AdresCermodern Açıkhava
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü