Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Sanat Tarihi Semineri: Modernden Çağdaş Sanata Resmin Öyküsü

    Sanat Tarihi Semineri: Modernden Çağdaş Sanata Resmin Öyküsü

    Anafartalar, Altınsoy Cd. No:3, 06101 Sıhhıye /Altındağ//Ankara 18 Haziran 2023 Pazar
    120 dakika
    • Sanat Eğitimi

    Sanat Tarihi Semineri: Modernden Çağdaş Sanata Resmin Öyküsü

    18 Haziran Pazar, 14.00'de Cermodern konferans salonunda Sanat Tarihçisi Celil Sadık'ın anlatımıyla, "Modernden Çağdaş Sanata Resmin Öyküsü'' temalı bir seminer gerçekleşecek. Seminer yaklaşık 2 saat sürecek.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - CerModern Konferans Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sanat Tarihi Semineri: Modernden Çağdaş Sanata Resmin Öyküsü Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraSanat Tarihi Semineri: Modernden Çağdaş Sanata Resmin Öyküsü Ankara Biletleri

    AdresCerModern Konferans Salonu
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla