Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Sanat Tarihi Semineri: Salvador Dali ve Sürrealizm

    Anafartalar, Altınsoy Cd. No:3, 06101 Sıhhıye /Altındağ//Ankara 26 Mart 2023 Pazar
    120 dakika
    • Sanat Eğitimi

    Sanat Tarihi Semineri: Salvador Dali ve Sürrealizm

    19 Şubat 15.00'da Cermodern konferans salonunda Sanat Tarihçisi Celil Sadık'ın anlatımıyla, "Dali ve Sürrealizm'' temalı bir seminer gerçekleşecek. Seminer yaklaşık 2 saat sürecektir.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Cermodern Konferans Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sanat Tarihi Semineri: Salvador Dali ve Sürrealizm Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraSanat Tarihi Semineri: Salvador Dali ve Sürrealizm Ankara Biletleri

    AdresCermodern Konferans Salonu
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla