Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Yetişkinler İçin Kamera Önü Oyunculuk Atölyesi

    • Atölye

    Yetişkinler İçin Kamera Önü Oyunculuk Atölyesi

    Kamera Önü Oyunculuk atölyesi 16-17 Nisan 2022 tarihleri arasında 2 gün / toplam 18 saat sürecek olan bir atölyedir.

    Yönetmen, Yapımcı, Senarist ve Oyuncu tarafından örnek replikler ve sahneler üzerinden karakteri tanımak, role girmek, içsel enerjiyi yükseltmek, yaşadığımız duyguları bedenimize ve gözlerimize yansıtabilmek, rol içinde kalarak hareket edebilmek, adayları sektöre girebilmeleri için yönlendirmek ve sette ihtiyaç duyabilecekleri teknik bilgileri vermek üzerine kapsamlı bir eğitim verilecektir.
    Oyunculuk eğitiminin yanı sıra katılımcılara At Biniciliği eğitimi de verilerek Drama Yapım’ın çekmeyi planladığı sinema filmi için bir temel oluşturulacaktır.

    Paket İçeriğine öğle yemeği ve sınırsız çay- kahve servisi dahildir.

    - Kimler Katılabilir: Oyunculuğa ilgi duyan, oyunculuk yapmak isteyen, kamera önü tekniklerini öğrenmek ve kamera önünde oyunculuğunu geliştirmek isteyen ve bu çalışmaların tümünü yapımcı, yönetmen, senarist ve oyuncu eğitmenliğinde gerçekleştirmek isteyen herkes atölyeye katılabilir.

    - Tarih: 16-17 Nisan 2022

    - Saat: 09:00 – 19:00

    - Konum: Ankara – Hara Ankara Binicilik Kulübü

    - Eğitim Programı: 18 Saat/ Günde 9 Saat

    - Günlük Eğitim İçeriği:
    8 Saat Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi

    1 Saat Binicilik Eğitimi

    - Kontenjan: 25 Kişi

    - Eğitim Kadrosu:

    Altın Portakal Ödüllü Yapımcı, Senarist ve Eğitmen Nursen Çetin Köreken
    Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Film Tasarımı Bölümü’nde Yüksek Lisans Eğitimini tamamladı. Birçok farklı oyunculuk metodu eğitimi aldı. Özellikle çocuk, genç ve kadınların meselelerini anlatan yapımlara öncelik vererek yapımcılık, yönetmenlik, senaristlik, oyunculuk ve eğitmenlik çalışmalarına devam etmektedir.
    Detaylı Bilgi: www.imdb.com/name/nm7850800/

    Altın Portakal Ödüllü Yönetmen, Senarist Ümit Köreken
    Türkiye-Almanya ortak yapımı 3 Altın Portakal Ödüllü Mavi Bisiklet filminin, Türkiye-Almanya ortak yapımı Muhammed Ali belgeselinin, Türkiye-Almanya-Slovenya ortak yapımı Bir Umut filminin yönetmenliğini yaptı.
    Detaylı Bilgi: www.imdb.com/name/nm7850791/

    Oyuncu ve Eğitmen Emre Çaltılı
    Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümünden birincilikle mezun oldu ve Yeditepe Üniversitesi'nde radyo, televizyon ve sinema bölümünde yüksek lisans yapmaya başladı. 2017 yılında ilk uzun metrajlı filmi Hayatta Olmaz'ı çekti. Aktif olarak oyunculuk ve yönetmenlik kariyerine devam etmektedir.
    Detaylı Bilgi: www.imdb.com/name/nm7288238/

    Drama Yapım hakkında daha fazla bilgi almak için www.dramayapim.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

    Drama Yapım’ın film projelerinde rol alma fırsatını yakalamak için acele edin!

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Benzer Etkinlikler

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü