Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Erkekler Masa Tenisi Turnuvası

    Erkekler Masa Tenisi Turnuvası

    240 dakika
    • Masa Tenisi

    Erkekler Masa Tenisi Turnuvası

    Etkinlik Süresi: 4 Saat

    Yaş Sınırı: 18-55

    ** Bilet satın alan katılımcılarımızın etkinlik katılım formunu doldurması gerekmektedir, katılım formuna info@biletinial.com adresine PNR Numarası belirtilmiş olduğu bir mail atarak ulaşabilirsiniz.

    GENEL BİLGİLER
    Katılacak kişi sayısına göre kura çekimi yapılacak ve gruplar oluşturulacak. Tüm katılımcılar en az 3 farklı rakip ile maç yapacak. 1 maç 3 setten oluşacak. 21 sayısına ilk ulaşan oyuncu set’i kazanmış olacak. 2 set kazanan oyuncu maçı kazanmış olacak. Eleme gruplarında dereceye girenler final gruplarında mücadele etmeye hak kazanacak. Final gruplarında eleme sistemi uygulanacak. İlk 3'e girenlere kupa ve madalya verilecek.

    KIYAFET VE EKİPMAN
    Belirli bir kıyafet zorunluluğu yoktur. Müsabakalar kapalı spor salonunda oynanacağından dolayı uygun ayakkıbı tercih edilmelidir. Masa Tenisi oynamaya engel teşkil etmeyecek rahat kıyafetler giyilmesi tavsiye edilir. Katılımcılar kendi raketlerini getirmekle yükümlüdür.

    KATEGORİLER

    Kadınlar | Bireysel

    Erkekler | Bireysel


    -Etkinlik başlamadan yarım saat önce etkinlik alanında bulunan müracaat masasına başvuru yapılmalıdır. Katılımcı bilekliği alınmalı ve etkinlik süresi boyunca bilekte takılı kalmalıdır. Turnuva/Yarışma efor ve heyecan içerdiğinden sağlık sıkıntısı olanların katılmaması önerilir. Olası sağlık sorunlarından katılımcılar kendileri sorumlu olacaktır.
    -Geç kalanlar, turnuvaya/yarışmaya alınmayabilir. Turnuvaya/Yarışmaya alınmayanlar herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
    -Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    -Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu bilet için geçerli olan yaş sınırı kuralına uyduğunu kabul eder. Etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu